SC Reteaua Auto SRL angajeaza Operatoare facturare

Cerinte:
- studii medii/superioare;
- cunostinte operare calculator: Excel,Word (nivel mediu);
- ordonata, corecta, atentie distributiva;
- capacitate de comunicare (vorbeste la telefon cu clientii);

Responsabilitati:
- preluare comenzi de la departamentul de vanzari
- emitere de facturi in baza comenzilor primite,

Program de lucru de Luni pana Vineri de la 9 la 18.

Beneficii:
Salariu 2300-2500 lei net

Telefon contact: 0730.086.240
In cazul in care doriti sa aplicati pentru acest post, va rugam sa ne trimiteti CV-ul la adresa de e-mail dezmembrari.bragadiru@gmail.com , mentionand in titlu postul pentru care aplicati si de ce doriti acest post. Vor fi contactati doar candidatii selectati pentru interviu.

SC Reteaua Auto SRL angajeaza Mecanic auto / Ucenic mecanic auto

Cerinte:
- pasiune si abilitati pentru domeniul tehnic;
- cu sau fara experienta;
- ordonat;
- punctual;
- spirit de initiativa si cooperare.

- dezmembrare masini;
- curatare / spalare piese;
- sortare deseuri provenite din dezmembrari.

Beneficii:
Salariu de la 2300lei net in functie de experienta si productivitate

SC Reteaua Auto SRL angajeaza Gestionar piese auto provenite din dezmembrari

Cerinte:
- studii medii;
- ordonat, corect, atentie distributaiva;

- fotografiere piese auto;
- depozitarea pieselor pe rafturi;
- culegerea pieselor de pe rafturi in vederea vanzarii;
- pregatirea coletelor pentru curier.

Beneficii:
Salariu 2500-3000 lei net

0730086242